Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-07-2008, 02:48   #1 (permalink)
aaron_88
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart Transit ticaret baslangıc icin tavsiye

merabalar ben foruma yeni üye oldum ve biraz karıstırdım cok begendim tam aradıgım forum..benim de biraz yardımınıza ihtiyacım var..üniversite 1.sınıfı yeni bitirdim ve transit ticaret yapmak istiyorum..bunun icin hedefim bir ltd sirket kurmak ve özellikle cin merkezli transit ticaret yapmak..ama daha öncesinde sirket kurmadan broker olarak tecrübe kazanmak istiyorum..su anda transit ticaret konusunda kendimi gelistirme sürecindeyim terimler, mevzuat vb.. sizden bana önerebileceginiz kitaplar istiyorum yani özellikle de transit ticaret konusunda..nasıl yapılır cıkabilecek sorunlar vb vb..özellikle ticaret ile ilgili bölümlerde okuyanlar kitap ismi verirlerse cok iyi olur gercekten..

kitap olmasa bile diger bu konuda bildiginiz kaynaklar varsa hatta yeni baslayan biri icin tavsiyeleriniz ögütleriniz var ise bekliyorum..Herkese tesekkürler..

Bu arada umarım baslıgı yanlıs yere acmamısımdır aslında nereye acacagımı pek kestiremedim..
aaron_88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 05:53
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design