Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-07-2008, 09:36   #34 (permalink)
custom_33
V.I.P ÜYE

Teşekkür: 0
3 Mesajda 3 kere teşekkür edildi
Standart RE: staj raporu

Alıntı:
efendy99´isimli üyeden Alıntı
Bakın Sesimi Anca Bu Sekilde Duyurabildim .. Ben Acemiyim Bana Yol Gösteren Abilerime Ablalarıma ihtiyaCım War .. Elimden Tutan BiriLeri Yol Gösteren BiriLeri Olursa iSi Kapmak Sorun diiL .. SürekLi Takip Ediyorum Forumunuzu .. insaLLah Bir SeyLer PayLasabiLir Bir Birimize Yardımcı Olabiliriz .. Herkeze RastqeLe ..

Efendy sen sesini duyurmak istiyorsan kullanıcı adından biraz esinlen ''99'' kez efendy de bak ondan sonra herkes senin sesini nasıl da duyar... Ha duyuramadınmı sesini , ozaman yine kullanıcı adından esinlen ve efendy efendy sormak istediğin soruyu yaz ve üstadlar bir şekilde sorunu çözümlerler... Forumun sürekli takip ediyorum diyorsun ama forumun formatını hala anlamış değilsin? Sen forumda bilgi alışverişinde bulunmaktan çok olayı kız erkek yazışmalarına indirgemişsin. Efendy efendy kimse bu forumda sesini duyurma gibi bir çaba içerisinde değilki sen bunda alınganlık yapıp bak gördünüzmü muhabbetlerine girmişsin. Bak şuan ve öncesinde benden sonrasındada sana birileri cevap yazacaktır...Birilerinin sorularına cevap yazması için kız olmak gerekyor muymuş gerekmiyor muymuş efendy?
''Elimden Tutan BiriLeri Yol Gösteren BiriLeri Olursa iSi Kapmak Sorun diiL'' demişsin... İşi kapmak için elinden birilerinin tutmasını beklersen daha çok beklersin efendy...Neden mi elinden tutma diye birşey yoktur bilgiye ulaşmada.. İnsan kendi koşullarını kendi yaratır yaşama karşı ... O beklediğimiz birileri yol gösterecek birileri gelip seni bulmaz ,sen zaten yola çıkmışsan ve bir şekilde bilgiye ulaşma adına çabalıyorsan zaten o elinden tutmasını beklediğin birileriyle o yolda zaten karşılaşırsın... Yani kimse gelip bak efendy ver elini verdim elimi hı tamam hadi şimdi yakala kap işi kaptınmı şimdi bırak elimi.....Yani yok böyle birşey efendy...biraz gerçekçi olalım...
Örneğin; efendy forumun formatı konusunda birileri sana yol gösteriyor.Yanlış olan bakış açını düzeltme adına cevaplar yazıyorlar.. Belkide elinden tutulmuş ama senin haberin yok gibi...
ne dersin efendy biraz durup düşünme zamanı değilmi sencede?
custom_33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 13:31
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design