Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-08-2008, 21:04   #8 (permalink)
müşteri
Üye

Teşekkür: 0
8 Mesajda 8 kere teşekkür edildi
Standart RE: amerikadan şahsi giyim eşyası

ben 2 ay oncesine kadar amerikadaydım ve aynı siteden alısveris yapıyordum olay su sekilde gerceklesiyordu siteden alacagım urunleri sepetime koyuyordum sonra bunları onaylıyordum sonra gelen email de ne kadar odeme yapmam gerektigi (kargo dahil) soyleniyrdu sonra ben de western union la odemeyi yaptım urunleri gondermeleri icin confirmation (kusura bakmayın turkcesini bilmiyorum dogma buyume amerika) maili atıyordum onların attıgı maile cevap olarak sonra urunlerim geliyordu

benim sorumsa su bu urunler turkiye gumrugune geldigi zaman ne olacak ekstradan para mı odeyecegim urunler gelmeyip gumrukte mi kalacak

bu arada genelde aldıgım urunler tshirt jeans sapka ceket -button down shirt- (bunun da turkcesini bilmiyorum) bazen de saat ayakkabı alıyorum

sitede arama yapmaya calısırken saat ve ayakkabılara daha farklı davranıldıgı ogrendim saat ve ayakkabı aldıgım zaman ne gibi sorunlarla karsılasırım

arama yapmamı soylemissiniz ama turkiyede forum siteleri cok farklı biraz zorlanıyorum o nedenle kusuruma bakmayın
müşteri isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 05:53
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design