Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-08-2008, 14:47   #1 (permalink)
dilci
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
--------LÜTFENN YARDIIIIM---- DIŞ TİCARET ?

mrb ben bu yıl inşallah bi sorun olmazsa büyk ihtimal istanbul üni. amerikan kültür ve edebiyat alanına gideceğim fakat gideceğim alan mezun olduktan sonra yerleşebileceğim herhangi bi meslek grubuna yönelik eğitmiyor..ben de bunun bilincinde olarak açıköğretimden 2 yıllık bir ikinci bir diplama almaya karar werdim fakat bu ikinci diplomamı hangi bölümde alacağıma karar weremedim..açıkçası halkla ilişkiler ve dış ticaret arasında gidip geliyorum..sitenizde bu alan hakkında araştırma yaptım we gerçekten göz alıcı şeyler wardı..yalnız bu bilgilerin yeterli olduğunu sanmıyorum..mümkünse biri bana bu bölüm hakkında detaylı bilgi werebilr mi?mezun olunca neler yapabilrm?2 yıldan sonra daha okumam gerekecek mi?açıkçası benim istediğim meslek yurtdışıyla ilişki halinde olan özel bir firmanın dış ilişkileriyle ilgili alanda yer almak..şu anda ingilzceyi andilim gibi konuşabiliyorum biraz da almancam var ve seneye de ispanyolca derslerine başlayacağım inşallah..sizce ne yapmalıyım??dış ticaret benim isteklerimi karşılayabilecek bir alan mı ya da beni farklı iş alanlarına yönlendirebilir mi? dış işlerinde falan çalışablir miym? ne bilm bu bölüm hakkında detaylı bir açıklama yaparsanırız gerçekten çok mutlu olacağım..saygılar... ilginiz içn teşekkür ederim cvp bekliyorum
dilci isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 22:36
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design