Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-08-2008, 14:34   #5 (permalink)
remusmania
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart RE: Bulgaristandan araba getirmek acil !! (son bir hafta)

Alıntı:
SERHAT´isimli üyeden Alıntı
Gümrük İdaresi Yurt dışında ve yurt içinde kalış sürelerinizi bilgisayar kayıtlarından inceler,yurtta kalış sürenizi düştükten sonra geriye kalan süre pasaportunuza kaydedilerek aracınızla yurda girişiniz yapılır.Yapılan bu hesaplama sonucunda verilecek süre sonunda aracınızı tekrar yurtdışına çıkarmak zorundasınız.
Tamam ama benim demek istediğim arabayı alıp hemen 2 hafta içinde gelebilirmiyim 6 ay orada beklemeden araba ile bilirkte gelmek istiyorum, ben yıllardır Türkiyede yaşadım Bulgaristanda geçirdiğim yıların toplmamı 10 yılı geçmez...

kısacası arabayı alınca zaten gelicem 6 ay sonra orası kesin bir şey ama ben, hemen gelmek istiyorum ondan sonra mı başlıyo verdikleri tarih örneğin aldım arabayı yurda giriş yaptım o zamanmı dicekler 6 ay Turkiyede kalabilirsin bu araba ile sonra çıkış yapman lazım yoksa gidecem sınıra araba ile demesinler sen arabayı alalı 2 hafta olmuş geçemezsin 6 ay araba ile bulgaristanda durmadan bunu merak ediyom...

Saygılar....
remusmania isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 13:05
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design