Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-09-2008, 20:09   #1 (permalink)
Nihat AVCI
V.I.P ÜYE

Teşekkür: 0
26 Mesajda 26 kere teşekkür edildi
Standart Yönetici,Moderatör,Yazar ve Uzmanların Dikkatine Önemli Duyuru

Bu platformda gelen yüzlerce soruyu en kısa zamanda ve en doğru bir şekilde cevaplamak için hepimiz olağanüstü bir çaba sarfediyoruz.Hatta bildiğiniz gibi bazı soruları cevaplamak için saatlerce,belkide günlerce ilgili mevzuatları araştırıyor, buluyor, inceliyor ve cevaplıyoruz.Sorulara süratle yetişiyor,anında cevaplıyor,Soruyu soran forum üyesinin şaşkınlığı,kendisine yapılan bu hızlı dönüşlerin hayret uyandıran tavrı içerisinde bizlere takdir ve teşekkürlerini ilettiği de hepimizce bilinmektedir.Forumun hiç tartışmasız en büyük emekçileriyiz biz.Forumun kurmaylarıyız biz.Forumun beyniyiz biz.Beyin takımıyız biz.Hepimiz ayrı birer bilgi hazinesiyiz.Tek olan beynimizi yüzlerce soru soran kişiyle paylaşıyoruz.Yani yüzlerce kişi bizim tek olan beynimizden besleniyor ve gumrukforum tamamen bizim omuzlarımızda yükseliyor.Bu anlamda gumrukforumun patronunun elbetteki ileride bu emeklerimizi karşılıksız bırakmayacağını Umuyorum.Ama benim asıl değinmek istediğim konu ve sizlerin yardımına, görüş ve önerisine sunmak istediğim husus ise şudur;

Gumrukforumda soru soran bir çok üye tarafından lakayt bir şekilde,argo bir türkçeyle,saygısızca,Nezaketten uzak tamamen sokak kültürüyle,sokak ağzı kullanılarak yazılıyor,bizlerden cevap isteniyor,aynı tutum ve davranışla bize karşılık veriliyor,saygısızlık yapılıyor,Güzel türkçemizle yazmak yerine külhanbeyi bir tavırla,layakyt bir yazışma tekniğiyle,tamamen argo cümleler kullanılarak yazılıyor.

Ancak Gumrukforum da her zaman Nezaket ve Saygı hakim olacaktır.Bu şekilde yazı yazanları lütfen sizler de uyarınız.Adabıyla,Nezaketiyle, saygısıyla ve düzgün bir türkçe ile soru sorarak cevap bekleyenlere canımız feda.Ama tüm bunlara aykırı hareket edenler için lütfen sizlerden şunu rica ediyorum ve ayrıca bu konuda sizlerinde görüş ve önerisini bekliyorum.Bu kişilerin sorusunun altına aynen şunları yazınız." Saygı ve nezaket kuralları dışında tamamen argo bir türkçe kullanarak yazdığınız için sorunuz cevapsız bırakılmıştır.Gumrukforumda argo kullanmak ve yazmak yasaktır.Düzeltip yeniden yazmanız halinde cevap verilecektir."

Herkese saygılarımla.
Nihat AVCI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 18:17
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design