Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-09-2008, 23:05   #1 (permalink)
Nihat AVCI
V.I.P ÜYE

Teşekkür: 0
26 Mesajda 26 kere teşekkür edildi
Standart EY AHALİİİİİ ! HAYDİ BUYRUN ÖDÜLLÜ GÜMRÜK SORUSUNA

Tüm forum kullanıcılarını saygılarımla selamlarken,amacım sizleri biraz  eğlendirmek,eğlendirirken düşündürmek, düşündürürken öğretmek ve birazda hoşça vakit geçirmenizi sağlamaktır.Bu güne kadar hep sizler sordunuz ben yetişip sorularınızı cevapladım.Şimdi sıra bende bu sefer de ben sizlere soracağım.Size yönelteceğim bu gümrük sorusu için bir hafta boyunca cevaplarınızı almaya devam edeceğim.Bir hafta sonunda doğru bilenleri bu forumda açıklayacağım.Ödülü de yine bir hafta sonra yani 24.09.2008 tarihinde  bu bölümde sizlere açıklayacağım.Haydi hepinize başarılar,kolay gelsin.Süreniz başladı.

Kış günlerinin değişmez içeceğidir Salep.Kendine özgü nefis kokusu,insanın içini ısıtan sıcaklığıyla kış günlerinin sembolüdür,değişmez içeceğidir.Gerek eşşiz lezzeti gerekse afrodizyak etkisi olduğu için rağbet görür güzelim salep.Havaların soğumaya başladığı şu günlerde yavaş yavaş kafelerde yerini almaya başlamıştır Salep.

İhracı Yasak Ve Ön İzne Bağlı Mallara İlişkin 96/31 Sayılı Tebliğin Eki İhracı Yasak Mallar Listesinin son sırasında kayıtlı olarak Salep'in İhracatı Yasaktır.

Peki sizce Salep'in İhracatı neden yasaktır.?
Nihat AVCI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 09:04
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design