Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-09-2008, 17:59   #6 (permalink)
semihx
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart RE: kullanılmıs cıkma oto yedek parça ithali

Alıntı:
yılmaz´isimli üyeden Alıntı
merhaba.. tesadüfen buldugum bu siteden cok sey ogrendım.. bu siteyi kuran ve sorulara cvp veren bütün bilir kisilerden simdiden tsk ederim..
ben rektefe yani motor yenıleme isi ile faliyet gostermekteyım.. bu ay sonu zıyaret amaclı fransaya gıdecegım.. orada cıkma yedek parcalar uygun fıyata alınabılıyor yada hurdaya ayırdıkları ıcın hurda fıyatından alabılıyorsun.. beni dusuncem gelırken bu parcaları nasıl getırebılırım nereden baslamam gerek naklıye ve gumruk gıderlerı ne tutar..
birde bunlarla bırlıkte yeni oto yedek parca ithali yapmak istiyorum faransada suanda baglantı kurdugum bırcok ıs yeri var hepsınden parca alabılıyorum.. bu konuda bana yardımcı olacak arkadaslara sımdıden cok tsk.ederim..

gecen sene tr ye gelirken kullanilmis araba parcalari getirmistim, size nekadar lazim bilmiyorum ama ordaki yakinlarizinizdan rica edeseniz, getirebiirler , gumrukte bi sorun olmamisti ben geirirken. hatta bi tanidigi nerdeyse bi bagaj dolusu airbag getirdigini biliyorum.
semihx isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 09:42
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design