Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-10-2008, 20:29   #3 (permalink)
musty1984
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart RE: Aciiill Yardım.Laptopum gümrükte kaldı...

lafı hiç gevelemeyeceğim.dediklerinizi aradım.ama benim durumum gibi bir şey görmedim.benim ki farklı.dediğiniz gibi 130$ laptop olmaz.ama dikkat ederseniz kullanılmış olarak değil hediye olarak göndermesini istedim.normalde e-bay de bu as is olarak satılıyor ve bana burda bir laptop parası istedikleri parçası lazım.Ve aldığım kişinin şirket olduğunu gümrükte öğrendim.Ben şahıstan alıyorum sanmıştım.sonuçta bütün parça olarak gelince gümrükteki anlayışlı arkadaş evrakları istedi. Gönderinin hatası var ama oradan ancak kullanılmış yazabilirsin demişler.express cargo. o da kullanılmış yazmış.Ve sony nin kartonu ile göndermiş. gümrük memurumuzda bana fatura getirmezsen olmaz dedi.
korkarım ki aynı gümrük memuru bana cevap yazmış.İzmirde misiniz? Amacınız yardım mı etmek yoksa günah keçisi mi bulmak? Varsa böyle bir sayfanız lütfen kopyala yapıştır yapın da biz de bilelim. Tabii ki benim sorumu tam anladıysanız? Şimdi bana gümrükteki arkadaş mı yoksa benim mi hatam var yazın. Zaten bayram ağzı arkadaş ne istedi ise(******) ben mi anlayamadım.
Not: " * " her biri bir harfi simgelemektedir.
musty1984 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 05:12
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design