Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-10-2008, 19:34   #10 (permalink)
Nihat AVCI
V.I.P ÜYE

Teşekkür: 0
26 Mesajda 26 kere teşekkür edildi
Standart RE: SİZ HALA ORDİNO ÜCRETİ ÖDÜYOR MU SUNUZ? YAZIK !!!

Alıntı:
habipsen´isimli üyeden Alıntı
Serhat Bey
Dediğiniz Şey mümkün olsa Hiç Kimse Ne direk armatöre nede forwardera para ödemez.
Mantıgıma ters düşüyor.Ya Nakliyecinin Tescil etmediği bir malı nasıl müşteri direk gidip çekebilir?Hala anlayabilmiş değilim. Konuyu şimdi araştırıyorum, Önümüzdeki Haftada bizzat kendim gideceğim konşimentomla mal çekmeye..
Sayın Habipsen,bir zahmet Ambarlı Gümrük Müdürlüğünde eşyanızı çekmek için hangi limanın (Kumport,Marport,Mardaş,Soyak v.s.) ambarından,ve şayet malı teslim etmek için sizden Gümrük Ambar memurunun Ordino istediğini iddia ederseniz ki ben Ambarlıdaki bütün Gümrük ambar memurlarını tanıyorum ve şu anda hiç birisinin eşyayı teslim ederken Ordinoyla değil,konşimentonun alıcı nüshası ile teslim ettiklerini çok iyi bildiğim için ve bunu teyit ettirmek için oradaki Gümrük Ambar Memurunun da adını soyadını da verirseniz ben o ambar memurunun telefon numarasını burada yayınlayacağım.Bunun doğruluğunu öğrenmek İsteyenler de vereceğim bu cep telefonundan doğrudan bu Gümrük Ambar Memuru ile görüşerek doğruluğunu teyit edeceklerdir.
Nihat AVCI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 14:21
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design