Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-12-2007, 00:54   #8 (permalink)
asmirk
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart RE: yeni mezun

Alıntı:
sibeldpü´isimli üyeden Alıntı
İlgilenen herkese teşekkür ederim...
Ben de bu konu hakkında kendimi geliştirmeye karar verdim şuan bir şirkette çalışıyorum ve aynı zamanda ingilizce kursuna başladım çok iyi bir konumda değilim belki ama zamanla o da olucak..Şunu anlıyor insan zamanla öğrenmek hiç bir zaman yeterli olmuyor insan sürekli öğrenmeli doydum dememeli...Önümde yapmam gereken çok iş var ve zamanla bunların hepsini tek tek hazmederek gerçekleştiricem...
Bu arada ben şu evden oturup alıp satma işini çok merak ettim...:1 (16):
Sibel Hanım sanıyorum o alıp satma olayı ya bir mümessilik almak ya da bilgisayarınız karşısında e-ticaret yapmak.Yazmış olduklarınızı bende okudum ama malesef ülkemizi gerçekleri bunlar aynı durumdan bende müzdaribim.Bitirdiğim 5 yıllık üniversitenin yanında birde dış ticaret konusunda yüksek yapmaktayım ama halen sektörümde bir iş bulamadım.Şu anda ise bir mütahit fimada şantiye işindeyim.Ama her şeyin bir faydası vardır elbet banada bunun faydası sanayi malları üzerinde olacaktır.Umarım aldığınız kurslar size faydalı olacaktır.Sabırla olursa selamet gelirmiş.
Saygılarımla.
asmirk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 03:53
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design