Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-11-2008, 19:42   #58 (permalink)
irfanycs
Üye

Teşekkür: 0
1 Mesajda 1 kere teşekkür edildi
Standart RE: Başmüdür vekiline Karnesizler için Başsavcılık soruşturma açtı.

Değerli arkadaşlarım,Gümrüklerdeki rüşvet çarkını bizzat başbakan Erdogana Kadıköy Medipol Hospital da bağırarak yüzüne söyledim.1 km.ötede Haydarpaşa gümrüğünde rüşvet çarkı dönüyor.Gel gidelim gözünle gör ,sözünün eriysen de müdehale et dedim.Ne oldu biliyormusunuz,beni tutuklattı terörle mücadele sorguladı sonra başbakan şikayetçi olmayınca beni bıraktılar.Brokrasi çarkı rüşvetin koruyucusudur.Benim asıl mücadelem Karnesizler.Bunların memurlarla göbek bağı ise rüşvettir.Ben bu bağa bir neşter attım ama kesilmedi.Bizler İlk,orta,lise,Üniversite olmak üzere toplam 16 yıl ve hazırlıklar ile zaman emek ve para harcarken bu karnesizler para kırıp servet sahibi oldu.Biz bütün presedürleri geçip sınav harç üyelik vs. de tamamladıktan sonra gümrükte onlar daha iyi çalışırken bizler yıpratılıyoruz. Hakkını aradığınızda da mesleki faaliyetiniz engelleniyor.Ancak Bekleyiniz. Yargı yoluyla onların hepsini gümrükten kazıycam az kaldı.Beni gümrüğe sokmayan hatta darp eden 2 Gümrük Muhafaza 5 er ay hapis cezası aldı.Şimdi tazminat davasında ter döküyorlar.Gümrük müsteşarlığı da bu karnesizlere göz yummanın bedelini tazminatla ödeyecek hemde benden sonra bütün karneliler emsal dava ile bu tazminatı alacak.Saygılar.
irfanycs isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 18:38
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design