Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-11-2008, 05:43   #18 (permalink)
Sedat34
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart RE: Yeni Mezun Oldum Ne Yapmalıyım  ???

CGDMS;
bu iş zaten lojistiğe dönecek ve güzel bi rfirmada çlışıyorsun şayet durabileceksen ben sana dur derim...
önce loistiği güzelce öğren staj yapacaksan da  lojistiği bilmen senin çok işine yarar dışardan çok güzel görünüyor olsada bu meslekte çok stres var ...yani biraz sitede gez bakalım arama yaptır bu meslekle ilgili sorunlara bak
istnbul gümürk müşavirliği derenğinin sitesi var ordan telefonlarını al ara sana yardımcı olurlar kanaatindeyim en azından şayet çok kararlıysan bu mesleğe gir ve teefonla aradığındada çok karalı konuş istediğini ve heyecanın telefonda sesine yansıt derim ben ...
başarılar  

Slm Cgdms nasıl olucak lojistik derken anlamadım yani biraz acarmısın bu konuyu...
ben gümrük müşavirlikleri kalkıp firmalar kendi bünyesinde işi bitirecek die duydum bende kararsızım firmada mı yoksa müşavirliktemi işi ögrensemmm... lojistiktemi stress var?? Yani Demek istediğim nerede işi öğrenirsem daha karlı olrak piyasada üstünlük sağlarım...
Sedat34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 01:19
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design