Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-12-2008, 12:08   #5 (permalink)
enigma
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart RE: Bir Devlet Memurunun Almanya`dan Arac Ithal Etmesi

Sayin Serhat bey,

öncelikle bu kadar detayli anlatiminiz icin size cok tesekkür ederim. Yorumlariniz bana bayram hediyesi gibi oldu. Insallah sizin dediginiz ve benim de aracimi almadan önceki yorumlamam gibi bir sonuc cikar. Ben de nacizane hesaplamayi sizin yaptiginiz gibi yapmistim. Bu hesaplamayla herhangi bir sorun olmayacagini düsünmüstüm. Emin olmak icin Mali Ataseyle görüstügümde farkli bir hesaplama yönteminden bahsetti.

2 haftadir aracimi satip, yeni yil girmeden hemen yenisini almak gibi bir telasa girdim. Cünkü hesaplama yil bazinda ise, 2009 yilina girildiginde beni 2006 model bir araba da kurtarmayacak, 2007 model almam gerekecekti. Buna da zaten maddi imkanlar el vermeyecekti. Memurlarin durumu malum...

Insallah sizin ve benim düsüncem dogru cikar ve aracimi sorunsuz olarak ithal edebilirim. Bunu kesinlestirebilmem icin yetkili uzman kisilerin telefon numaralarini bana verebilirseniz, arayip ögrenmek isterim. Gelismeleri de burada sizlerle mutlaka paylasacagim.

Bu vesileyle sizin, gümrükforum üyelerinin ve tüm islam aleminin kurban bayramini tebrik eder, hayirlara vesile olmasini temenni ederim.

Selam ve sagilarimla...
enigma isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 15:00
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design