Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-12-2008, 17:43   #9 (permalink)
efem3535
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart RE: D.E.U ATMER - SERTİFİKALI DIŞ TİCARET UZMANLIK EĞİTİM PROGRAMI (STAJLI) HAKKINDA ..

selam ben ATMER egıtımıne katılıp staj yapmıs bır kısı olarak cok memnun kaldım egıtımler klasık egıtımın dısında uygulamaya yönelik olarak bizzat pıyasa profesyonellerı tarafından verılıyor ve aldıgımız egıtım ıle staja gıttıgımız yerlerde bılınemeyen seylerı bıze sordukları oluyor. buda bu egıtımın basarısı bence. ben staj yaptıgım yerde çalısmaya basladım ıyıde bır ucret alıyorum o yuzden bu yukardakı arkadasımızın ATMER i kotuleyıcı tarzı benı rahatsız ettı o yuzden yazma geregı hıssettım bu degerlednırme cok yanlıs bence. ben sahsen bu ımkanı verenATMER yönetcılerıne mınnettarım onların sayesınde iş sahıbı oldum. bu kotuleyen arkadasımızında bence ogrencı degıl rakıplerın bır karalamsı olarak kabul edıyrum. unıversıte yada dısatda bu kapsamda bır egıtımınde olmadıgını ıddıa edıyorum. tesekkurler ATMER.
efem3535 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 03:16
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design