Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-12-2008, 19:31   #33 (permalink)
Hukumdar79
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart RE: 29 kasım bürokrasiye peşkeş sınavı

Evet bence Muhtesem bir sinavdi o kadar muhtesemdi ki sinavi cevreme anlatmakla bitiremiyorum, ne gibimi
1-) Sinav formalite bir sinavdir, sinav tarzini icermeyen bir sinavdir ve bu yuzden dogru cevaplarimi sinavin sinav iceregini icermemesinden dolayi yalnis sik olarak bilinclice degistirdim hadi canim yalan bu demeyin; bir sinav 50 soru ise bu cevaplarda dort sikli ise a b c d siklari orantili olur, bu sinav seklinin genel kuralidir yani 12-13- en fazla 14 tane ayni siktan olur fakat bu sinavda 21 tane ayni sik soru vardir sinavim bittikten sonra sinav cevap kagidima baktigimda agirlikli olarak bir sikkin oldugunu gordum bu yuzden cok emin olmadigim fakat dogru yaptigim 6 soruyu degistirdim ki soru kitapcigimdan hepsi bakildiginda gorulebilir fakat cevaplar belli oldugunda bir baktimki orantilar 22-8-9-11 gibi bir dagilim ve resmensok oldum bizim lise yillarimizda dershanenin yaptigi sinavlarda bile bunlara dikkat edilmistir ki dunyanin hic bir ulkesinde ve turkiyedeki kurumlarin yaptigimi butun sinavlar incelendiginde boyle birsey gorulemez
2-) Sinav saati; 10 da baslamasi gerekirken 11-45 te baslamistir ki bu psikolojik olarak butun meslek mensubu arkadaslarimi etkilemistir.
3-) Sinav sorulari; hele bir soru varki evlere senlik 4202 Gtipinde hangisi yer almaz diye bir soru cevap ise ahsap mucevher kutusu, bu gtipi adim gibi biliyorum butun cevap siklari ismen var ve soruyu cozerken Baglayici tarife bilgisi icin Gumruk Mustesarliginin yetkilendirdigi Gumruk Muhafaza ve Basmudurlugunun vermis oldugu BTB ler aklima geldi ve o siklarda sadece yilan derisinden para kesesinin Baglayicisi yoktur digerlerinin hepsinin Btb si mevcuttur bildigim bir soru ahsap isaretleyecektim ama Btb ler aklima gelince olmayanin sikkini isaretledim bu buyuk bir celiskidir soruda yok dediginiz cevabin Btbsini kendiniz vermektesiniz bu nasil birceliski
4-) Ankara derneginin 11tane gtip sorusunu aynen sinavda sordunuz kurulda ankara derneginin baskani yer alirken hicmi bu sorulari Dernek kurs ogrencilerinin cozdugunu dusunup adaletsiz 30 ogrenci bu sorulari dogru yapacak diger ogrenciler bilmeden yapacak diye dusunmediniz
5-) yazmakla maalesef bitmeyen birsuru sey
Hukumdar79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 21:13
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design