Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-12-2008, 14:47   #60 (permalink)
irfanycs
Üye

Teşekkür: 0
1 Mesajda 1 kere teşekkür edildi
Standart RE: Başmüdür vekiline Karnesizler için Başsavcılık soruşturma açtı.

Evet ,tesptleriniz cok doğru.Ancak İdarenin her türlü işlem ve eylemlerine karşı yargı yolu açıktır.Mağdur olanlar Tam yargı davası ile idarenin vermiş olduğu zararların tazminini ister.Şu anda 5 avukat ile idareye Tazminat davası açmak üzere çalışmalarımızı tamamladık.Yetkisiz çalışanlara gümrüklerde işlem yapan memurlar görev kusuru işliyor.Yetkisiz çalışanların gümrük darelerinde iş takibinin engellenmemesi bunların varlığı ise İdarenin hizmet kusurudur.Heriki halde de idare sorumludur.Simdiye kadarki çalışmalarım Yetkisiz çalışanların var olduğu gümrüklerde iş takibi yaptığının tespiti idi.Bunu Başbakanlık müfettişlerinin raporu,Gümrük kontrolörlerinin denetim raporu ve Üsküdar 1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ 344 ESAS SAYILI yargılamasıyla tespit olunan kararı ile ispatladım.Gümrükler başmüdürlğü sürekli bu konudaki şikayetlere kesinlikle yetkisiz çalışan yoktur diye cevap veriyordu ancak bu geride kaldı.İdarenin kusuru sabit simdi Tam yargı davası presedürü işleyecek.Bu dava sonucu yardımcı karne sahibi herkez mağduriyetini idareden tazminat alarak giderecek.Ayrıca Adım İrfan Yücesoy Telefonum 0506 250 82 48 Kartal Yakacıkta ikamet ediyorum.Karne numaram 34/Y/1681 Ben gasp edilen hakkımı hukuken arıyorum.Bu mücadelemi onurlu bir şekilde yapıyorum.Çünki biliyorum ki Hakkını aramayan Onurunu ,Şerefni kaybeder.Saygılarımla.
irfanycs isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 04:59
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design