Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-01-2009, 18:27   #1 (permalink)
realist
Üye

Teşekkür: 0
2 Mesajda 2 kere teşekkür edildi
Standart **MÜSTEŞARLIK MAKAMIYLA TELEFON GÖRÜŞMESİ**

arkadaşlar merhaba

bu gün müsteşarlık makamıyla kendi yaptığım görüşmeden notlar aktarmak istiyorum

ilk önce sayın müsteşar Emin ZARARSIZ'ı aradım asistanları daha önce genel müdür veya daire başkanı ile görüşmemi silsilenin sırasıyla takip edilmesi gerektiğini söylediler ve numaralarını verdiler.Genel müdür Umman HAMİDOĞULLARI'nı aradım onun asistanlarıda beni bir gümrük uzmanı olan Zeki adında bir beye yönlendirdiler.Zeki beyin ilgili davrandığını söyleyemeyeceğim ancak bu hafta itirazlara ilişkin değerlendirmenin yapılacağını söyledi.Aldığım cevapla yetinmedim ve tekrar sayın Emin ZARARSIZ'ın kendisi ile konuşabilmek için makamını  aradım.asistanları gerçketen çok ilgili ve kibar davrandılar fakat çok ısrarcı isem müsteşar beye görüşme talebimi arz edeceklerini söylediler,bu ilgiyi çok şaşırtıcıydı.Müsteşar bey'in asistanlarına ( Burcu ve Kezban hn) sizlere daha önce yolladığım mektubtan bahsettim ve bu tip şeylerin müsteşar beye ulaştırılıp ulaştırılmadığını sordum  kesinlikle ulaştırıldığını söylediler ve hatta mektubu faxlamamı ve bu şekildede arz edebileceklerini söylediler.faxladım daha sonra beni tekrar arayıp okunmadığını ve tekrar faxlamam gerektiği söylediler yine faxladım ve aradım uaştığını ve arz edileceğini söylediler. ayrıca konuyu da hanım efendilere özetledim ve bir cevap almamamız durumunda görüşme talebimde ısrar edeceğimi söyledim. onlarda böyle birşey oluğunda görüşme talebimi dikkate alarak bu durumu arz edeceklerini söylediler.

ayrıca bu konuşmayı sizlerle paylaşıp paylaşamayacağımı sordum kendilerine,arkadaşların bişeyler duymaya ihtiyacı var dedim ve bu konuda izin aldığımdan konuşmanın içeriğini sizlerle paylaşıyorum.

yukarıdada söylediğim gibi görüştüğüm asistanlar Burcu hn. ve Kezban hn. dır.

bilgilerinize..
saygılar
realist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 18:49
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design