Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-01-2009, 01:42   #7 (permalink)
realist
Üye

Teşekkür: 0
2 Mesajda 2 kere teşekkür edildi
Standart RE: ***basın açıkmalası***

selam arkadaşlar evet sayın ayapar ın verdiği bilgi doğrudur,itirazlar reddediledi ve müsteşar bey imzalamış adreslerimize tebliğ edecekler tek bir soru bile iptal edilmemiş. mahkeme sürecinin başlaması için avukat görüşmelerimiz devam ediyor henüz belli olmamakla birlikte büyük olasılıkla çarşamba günü toplantımız olacak son karar oradan çıkar sanırım . bizim aramızda oluşturduğumuz toplu bir mail grubu var bu tip haberleri birbirimize iletiyoruz , ulaşamadığımız arkadaşlar var ise lütfen bizden haber alanlar alamayanlara haberleri iletsin.

basın açıklamasına gelince,bu basın açıklaması aslında bence gecikti ve işin ilginci burda yayınlamamın yanı sıra yaklaşık 40 kişiyede mail atmış olmama rağmen her hangi bir görüş almadım zaten dernek toplantısındada anlamadığım bir geri duruş hakimdi.bu tür eylemliklerden bahsettiğimde insanlar nedense öcü görmüş gibi bakıyorlar ve bir faydası olur mu diye soruyorlar.ben kişisel olarak toplum bilincine inan biriyim ve elimden geldiğince müsteşar ,bakan ve başbakana daha önce forumda paylaştığım mektupları gönderdim.şimdide yakalaya bildiğim kanalları kullanarak çeşitli basın kuruluşlarına bu basın açıklamasını ve tüm bildiklerimi anlatmaya çalışıyorum ve bunları kişisel ismimle tüm sorumluluğu kendime ait olmak koşuluyla yapıyorum , şayet bu tip eylemliklerden yanaysanız lütfen birlikte duralım ve bu acıklama yerine belki daha kapsamlı, belki daha farklı yada aynen bunu ulaşabildiğimiz her yere ulaştıralım.ben best fm sabah kuşağı ,show tv haber merkezi ,star haber merkezi gibi yerlere ulaştırdım geri dönüş bekliyorum bilgilerinize...

saygılar
realist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 16:17
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design