Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-01-2009, 14:26   #1 (permalink)
london_view
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart ingiltereden kullanilmis giyecek ve oyuncak getirmenin gumruk bedeli

arkadaslar oncelikle dogru yerde dogru soruyu sorup sormadigimdan emin degilim,yinede bir yerden baslamak gerek diye yaziyorum,
avrupadan kullanilmis giyecek esyasi yada kullanilmis oyuncak getirmek istiyorum ki daha baska kullanilmis esyalarda olabilir,bunu kendim yapmayi dusunuyorum,kara yoluyla bir aracin arkasinda alabildigince yukleyip turkiye ye sokup,gerek ticaretini ve gerekse yoksul ihtiyac sahiplerine yardim amacli satislar yapip ki (yoksul halka destek dernegi kurmak istiyorum),hem kendime ticaret hemde yoksullara yardim maksadiyla boyle bir is e baslamak istiyorum,
ingiltere de yasiyorum ve cifte vatandasligim var,yani yolculuk yapmak sorun olmayacak,ingiltere de piyasadan is e yarar seyleri toplamakta sorun olmayacak, hatta baska avrupa ulkelerine gidip kapi kapi dolanip yardim istiye bilirim,benim icin su anda tek ve en buyuk sorun bu hususta turkiye gumruk mevzuati nedir?
midyata pirinc e giderken evdeki bulgur dan olmayalim,
her hangi yardim ve bilgi degerlidir benim icin,lutfen esirgemeyin,mumkunse link verirseniz sevinirim,tesekkurler
london_view isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 10:58
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design