Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-01-2009, 13:50   #6 (permalink)
cyrus
Üye

Teşekkür: 0
2 Mesajda 2 kere teşekkür edildi
Standart RE: itiraz dilekçelerinin sonuçları belli oldu

Alıntı:
alperenizmir´isimli üyeden Alıntı
ben bimere sordum 1 saat 45 dk ile ilgili yargı yoluna başvurun diye yanıt geldi (soru mu ve gelen cevabı burada yayınlayacağım)
şimdi recep tayyip erdoğan'ın şahsına direkt bir mail göndercem anayasanın eşitlik ilkesine aykırı olan  bedava karne dağıtımını durdurmalarını bu sınavın durumunu ve sınavı yapan kişilerin ve sınava giren bazı kişilerin aynı kurumdan olmasının da etik olmadığını sınavın tek seferde ösym tarafından yapılmasını talep etcem.
Tasarı içerisinde bir kısım Gümrük Müşavir Yardımcısı tarafından talep edilen sınavsız Gümrük Müşaviri olma talebine, yıllardır sınavlara girerek karne alan ve yine yeni dönemde sınavlara hazırlanan ve gelecekte de hazırlanacak olan meslektaşlarımızın haksızlığa uğramaması ve camia içerisindeki genel teamülün de kuvvetli bir şekilde bu yönde olması gerekçeleri de göz önüne alınarak, Yönetim Kurulumuzca şiddetle karşı çıkılmış ve bu talep Plan ve Bütçe Komisyonunca reddedilmiştir.

sınavsız karne komisyondan geçmemiş www.igmd.org da açılır pencerede vardır .
cyrus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 15:36
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design