Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-01-2009, 21:06   #6 (permalink)
realist
Üye

Teşekkür: 0
2 Mesajda 2 kere teşekkür edildi
Standart RE: **** hafta sonu avukatla görüşmemiz var***

arkadaşlar mahkeme sürecinden geri durmak olmaz! evet belki uzun sürede cevap ve sonuç alacağız ama genede hakkımızdır bu karneler. aksini düşünen olduğunu sanmıyorum. yaşadığımız ülke nasıl anlatılıyor olursa olsun , çeşitli uluslar arası anlaşmalarla ve de bağlarla çepeçevre sarılmış bir hukuk örgüsüne sahiptir ve bilindiği gibi bu tip ülkelerde yazılı olan belgeler hiç bir zaman suya karışmaz,mutlaka hukuki yollardan gitmeliyiz.' mahkemeye gerek yok , bir daha ki sınavda alırım ben karneyi' diye düşünen arkadaşlar varsa onlara sesleniyorum gelecekte yapılacak sınavlarında aynı komikleri barındıracağna ben kendi adıma net bir biçimde eminim.hem bizler için hem bizden sonra yerlerimize gelecek arkadaşlara emsal olması açısından sadece emsal oluşturmak adına bile olsa mahkeme sürecini değerlendirmeliyiz.unutmamak gerekir ki bizde itirazlarımızda daha önce ki mahkeme kararlarına dayandık.tarih birikerek gelir,şu an bizler yaşadığımız haksızlığa karşı ne kadar dik durursak tarihe o kadar katkımız olacaktır.

saygılar...
realist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 12:29
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design