Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-01-2009, 02:33   #3 (permalink)
m.gunay88
Üye

Teşekkür: 0
2 Mesajda 2 kere teşekkür edildi
Standart RE: Ürün gümrüğe takılırsa İstanbul'a mı gitmek gerekiyor? Gümrük fiyat araştırması

Zafer Bey, öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim. Aslında dediğinizde haklısınız, mevzuata uymak gerekir. Ancak şöyle bir durum var, ben öğrenciyim, bu malzemeleri rüzgar türbini yapımında kullanacağım. Amacım hem ülkeme hizmet(eğer yapabilirsem, kendi köyümde kullanacağım ve imkanlarım ölçüsünde yaygınlaşmasına çalışacağım), hem de bitirme projesi olarak bunu düşünüyorum, bu proje bir ön çalışma olacak benim için.Ayrıca konu hakkında yeterince teknik bilgi edinip, stajımı bu işle uğraşan bir şirkette yapmayı planlıyorum. Bu projenin maliyeti benim için çok yüksek ancak ilerideki iş hayatım için de çok yararlı olacağı için devam ediyorum. Projenin malzemeleri için gereken parayı zar zor biriktirdim, eklenecek her kuruşu ödemem çok zor olacak benim için. Şu anda mecburen bu yola başvuruyorum. Tabi bunların hiçbirisi bahane olamaz ama yapabileceğim pek birşey yok, şansımı deneyeceğim mecburen. Bence buna rağmen yaptığım iş ülkeme zarardan çok yarar getirecektir. Tabi konu hakkında sizin görüşlerinizi de öğrenmek isterim.
SAYGILAR
m.gunay88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas
Bu kullanıcı m.gunay88 adlı kullanıcıya bu mesajı için teşekkür etti:

Şu Anki Saat: 23:49
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design