Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-02-2009, 17:50   #4 (permalink)
faksutwist
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart RE: NUMUNE ÜRÜNLERİ(MALLARI NASIL GÖNDERMEK GEREKİR??

inan ben de senden ötesini bildigimi sanmıyorum. fakat sadece yorum yapabilirm.
Öncelikle ihracat için müşteri bulacagına göre (alıcılardan bahsediyorum) kapı kapı gezme imkanın oldugunu sanmıyorum. olsa bile yapacagın masrafa degecegini sanmam çünkü henüz ufak satışlarla iş yapacaksın sanırım.
bana verdikleri tavsiye asla yalan söyleme, güven zor kazanılan bir şeydir. bu yüzden aracıysan da aracı oldugunu belirt şeklindeydi. fakat aracı oldugunu soyledıgınde guwen kazanmak zordur. bu yüzden eger imkanın varsa tanıdıgın bir firmadan rica et. onların isimleri ile işlemleri gercekleştir. o firmaya da küçük bir pay verir onların da gönlünü almış olursun eğer herhangi bir firma yok ise, gidip üretici ile adamla görüş, durumu izah et. sonrasında ikna olacagını sanarım. fakat yine de pek fazla güvenme ve tanıdıgın birinin şirketi üzerinden "bir müşterimin .....'a ihtiyacı var, şu an stoklarımda bulunmadığı için karşılayamıyorum. bu konuda sizinle ortak çalışmak isterim" şeklindeki bir yaklaşım bence gayet mantıklı ve olasıdır.
---bu arada ben henüz ufak, küçük işleri bile tek basıma halledebilmiş degilim. elimdeki işi halledebilirsem eger devamı egelcek umarım
İşlerinde başarılar dilerim..
faksutwist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 19:55
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design