Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-02-2009, 13:12   #7 (permalink)
sdt85
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart RE: kafam karıştı..

Alıntı:
Sedat34´isimli üyeden Alıntı
Merhaba Arkadaşlar ben dumlupınar ünv. tavşanlı myo dan mezun oldum. Kafam Çok karşık şöyle karışık ilk stajımı firmada 2. stajımı ise müşavirlikte yaptım (ithalat bölümü ) ... Firma daha esnek yani gerekli evrakalrı müşavirine veriyor ve ilişkisi malları gelene kadar kesilior.. müşavirlikte ise yapılabilecek bir hata Örneğin döviz cinsini yanlıs girme de mütiş bir para cezası var... ben daha çok firma bünyesi istiorum fakat müşavirlikte deneyip sahibi olupta firmaya girmek daha avantajlı diorlar ama ben müşavirlikte çalışmak istemiorum çünki Risk + sevmiorum müşavirlik atmosferini anlıcanız nası yapmalıyım...hangisinde çalışırsam daha yararlı olurum... şimdiden teşekkürler...
bende senin gibi müşavirlik ortamını sevmiyordum yüksekokul 2.sınıfa giderken ödüm kopuyordu ne yapacağım diye -birazda karakterimden dolayı konuşmayı sevmezdim- ama o kadar da korkulacak bişey değil ben müşavirlik firmasına girdim yedi ay boyunca hep acentalardan ordino toplattılar halada topluyorum-gocunduğumdan değil-onun dışında da hep haydarpaşada calıştım o kadar acıldımki anlatamam önceden geceleri uyuyamazdım gümrüğe gideceğim diye şimdide iş yerini beğenmiyorum işleri az büyümeyi düşünmüyolar önümü kapatıyolar diye güven kendine o kadar korkmana gerek yok kolay olanı herkes yapar ama zor olanı kendine güvenenler cesur olanlar yapar.Evet hata kabul edilmiyo ama şunu da söyleyeyim o adrenalini yaşarsan gümrükte bi daha kopamıyorsun düşün bi daha kararını ver stajımda bitiyor hayırlısıyla sınavı beklemeye başlıcam bu ay sonu
sdt85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 15:58
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design