Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-02-2009, 13:10   #4 (permalink)
realist
Üye

Teşekkür: 0
2 Mesajda 2 kere teşekkür edildi
Standart RE: Mesleğe Dair....

bu konuda daha öncede fikrimi belitrmiştim size,yapalım ben istanbulda bu konu ile ilgili çalışabilirim kimlere ve ne kadar insana ulaşabilirim bilmiyorum fakat elimden geleni yaparım fakat şöyle bir durum var ki, söylentiler üzerine bir iş yapamayız, biz bu imzaları toplayıp yolladığımızda ,' nerden biliyorsunuz sınav yapmayacağımızı' diyebilrler emekler boşar gider.Bence atılacak adım şu olabilir, (antlayada durum nedir bilmiyorum, tek bildiğim dağınık bir yapı olduğu,izmir dede durumun aynı olduğunu konuştuk bazı arkadaşlarla.İstanbulda biz daha şanlıyız, en azından yönetim direk katkı sağlamasada, bir şey yapmak istediğinizde imkanlar dahilinde, fikrinizi dinliyorlar ve eğer siz fikrinizin arkasında durabiliyorsanız,süreci sürükleye biliyorsunuz.Örneğin biz son sınavda bir kaç soruyla kalanlar baya çalışma yaptık dernekte ve bir grup oluşturduk sayılır) Derneklerde etkin faaliyet gösterip aramızdaki irtibat bağını kuvetlendirmek ve Türkiye genelinde geniş bir planla bir forum düzenlemek, tartışacağımız konuları belirledikten sonra çıkacak kararların arkasında bir komisyon kurup davamızı savuna biliriz.
realist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 11:52
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design