Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-02-2009, 23:03   #1 (permalink)
toprak2000
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart yurt dışından gelecek telefon için yardım lütfen

arkadaşlar bana yurtdışında samsung i900 omnia model telefon gelecek faturası üstüme yapılmış faturasınada fiyatıda belirtilmiş bedeli ödenmiş yani ptt yolu ile gönderilmiş ama ptt gümrükte bana sorun çıkarırlarmı yani vermeme gibi bi lüksü olabilirmi yada geri gönderme gibi ... zaten 1 tane tel yollanmış hediye olarak kutunun üstündede hediye olduğu belirtilmiş ve vergi alırnır diyor ne kadar vergi alırlar bu konu hakknda yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekürler...

ve posta yada kargoyle gelen telefonları alınamıyormuş ama gümrük yazışmasındaki

Diğer taraftan anılan Karar kapsamına girmeyen posta veya hızlı kargo yoluyla gelen ve karşılığında bedel ödenmiş olan cep telefonlarının mutat serbest dolaşıma giriş rejimi hükümleri uygulanmak suretiyle ithal işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir

burda benim telin bedeli ödenmiş faturasıda adıma kesilmiş kutunun içine bırakılmış ve formalite icabı hediyedir ibaresi konuş telefonu alabilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekürler..
toprak2000 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 03:56
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design