Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-02-2009, 16:36   #5 (permalink)
ZAFER BULAM
Genel Yönetici

ZAFER BULAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teşekkür: 1
127 Mesajda 161 kere teşekkür edildi
ZAFER BULAM - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart RE: Y.Dışından getirip burda satmak ?

Alıntı:
raminmehmet´isimli üyeden Alıntı
Değerli bilgilerinin için çok teşekkür ederim Zafer Bulam şimdi ben size nasıl olduğunu söyleyim..

Ürünler Benim şahsım adıma geliyor ve Gümrüge takıldıgında yeri geldiginde parasını veriyorum ve bazende takılmıyor cook buyuk urunler gelmiyor.. ve bu ürünleri çeşitli forumlar aracılığı ve gittigidiyor gibi satıyorum ve Resmi bi Kurum veya Şirket üzerinden satış yapılmıyor yani.. ve yaşım 18 Öğrenciyim cep harçlığım çıkıyor ve buna mani olan birisi var senin savcılıga maliye gibi sikayette buluncam gibisinden bulunuyor ve bende önlemimi almak icin sizlere danıştım.. bunlarıda cevaplarsanız çok güzel olur tekrardan teşekkürler..
Merhaba,

Yaptığınız işlem iyi niyetle yaptığınız bir şey olmasına rağmen Usule uygun bir işlem değildir. Haksız bir rekabet unsuru içeriyor. Dolayısıyla, şikayete konu olduğunda muhtemelen aleyhinizde sonuçlanır ve cezai müeyyide de doğar.
Burda Kanunun size tanıdığı imkanı ihlal etmiş olursunuz.

Şahsınız adına, ancak şahsi kullanımınıza mahsus eşya ithal etme hakkınız olduğundan, bu kapsamda eşyanın satışa konu olması mümkün değildir.
Eğer satışa konu ederseniz doğal olaral Haksız bir rekabet yaratmış olursunuz.

Saygılarımla,
zbulam@hotmail.com
ZAFER BULAM isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas
Bu kullanıcı ZAFER BULAM adlı kullanıcıya bu mesajı için teşekkür etti:
Denizler İmparatoru (18-07-2011)

Şu Anki Saat: 07:54
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design