Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-02-2009, 22:56   #9 (permalink)
ZAFER BULAM
Genel Yönetici

ZAFER BULAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teşekkür: 1
127 Mesajda 161 kere teşekkür edildi
ZAFER BULAM - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart RE: Y.Dışından getirip burda satmak ?

Alıntı:
metex´isimli üyeden Alıntı
Bende öğrenciyim,ve harçlığım çıkıyor yani bu yaptığımız yasal değil,ben bunu aldım mesela hoşuma gitmedi satıyorum alışveriş yapmayı seviyorum alırım,kullanırım ürün gelir beğenirim beğenmem satarım kime ne ? mantığı gibi bir savunma söz konusu olsa durumu kurtarır sanırım arkadaş... birde bende alıyorum sürekli ve artık tırsma durumundayım yarın bir müşavirlik firması ile görüşmeye gideceğim,peki şirket açmasam nasıl alır satarım ??? ve bir önceki sorum adım gelen bu kadar gönderi bir yerde kayıt altında tutluyordur biri çıkıp sen bu kadar mal getirmişin bu yıl nerde bunun vergisi demesin ???

Değerli arkadaşım,

Bizlerin Gümrük Müşaviri olarak ilk görevi kanunları uygulamaktır. Kanunları doğru yorumlayıp uygularken, elbetteki işlemi adına yürüttüğümüz kişi veya firmaların lehinde olan hükümlerini uygulamaktır.

Bahsettiğiniz konular yüz yüze gelinip etraflıca konuşulup netleştirilirse sanırım daha sağlıklı olacak ve kanuni yollara uygun en doğru çözüme ulaşılacaktır.

Saygılarımla,
zbulam@hotmail.com
ZAFER BULAM isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 02:22
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design