Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-03-2009, 15:58   #26 (permalink)
snake
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart RE: GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ SINAVINA HAZIRLIK

sevgili osman kılıçkıran arkadaşım,sitede bu çalışmanızla ilgili takiplerim sonucu edindiğim kanaati size bildirmek isterim.öncelikle kaç yılındaki sınavla karneyi aldığınız konusunda arkadaşları ve beni bilgilendirmenizi sizden istiyorum.çünkü son seneki 2008 yılı mesleki yeterlilik sınavının içeriklerini tanıdığım birçok gümrük müşavirinden parmakla gösterilicek kadar az olanları o sınavı çözerek 70 sınırını zar zor buldular.şahsen kendim ve birçok arkadaşımda sınırda kalarak bu sene a karneye kavuşamadık.bu hazırlıkla ilgili uğraşlarınız yeni mezunlara yada ilk kez a karne sınavına giricek olan arkadaşlara belki faydalı olabilir.ama benim şahsi görüşümdür ki incelediğimde pek te kendi açımdan faydalı bulamadığımı söylemek isterim.testlerinizde öncelikle 5 cevap şıkkı vermezseniz arkadaşlar için daha faydalı olucaktır.çünkü en son 2001 senesinde uygulanan 5 şıklı sorular artık zaten sizinde ve birçok arkadaşında bildiği gibi sorulmuyor.size bu çalışmanızda iyi niyetli yaklaşımınız için taktir ediyorum ve başarılar da diliyorum.sadece fikrimi paylaşmak adına bu mesajı yazdığımı bilmenizi isterim.
snake isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 20:13
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design