Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-03-2009, 15:49   #3 (permalink)
snake
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart RE: Dernek Seçimleri İçin Yapılan İlk toplantı

sevgili arkadaşım,
söylediklerin,anlattıkların bazılarımızın ben dahil içini sızlatan ve üzen türden.2008 yılındaki o sınav demeğe bin şahit gerektiren sınav müsteşarlıkça gözlerimizn içine baka baka yapılan şaibelerle doluydu.öss,kpss gibi geleceği yönlendiren sınavlarda bu tür bir şaibe yaşansa tüm türkiye ayağa kalkar,tüm gazete ve tv ler sorumluları yerden yere vururlar ve sonuç olarak ta bu skandala sebebiyet verenlerin istifaları da ardı ardına yaşanırdı.ama 2008 yılındaki girmiş olduğumuz ve çoğu kişi tarafından sıradan bir protokol sınavı olarak bilinen sınavla ilgili şimdi yargıya başvurup adalet aramaya çalışan senden hiçbir farkı olmayıp mağdur edilen ve 66 puanla sınırda kalan yardımcılardanım.anlattıklarına yazamadan geçemedim.bu söylediklerin çoğu kişi tarafından bilinen ama bilinmek istenmeyen hep sanki böyle değilmiş gibi göz kapatılan bir mevzu.gümrük müşavirleri adı altında kurulan ve bizleride temsil ettiğini sınav vakti geldiğinde bar bar çığıran ve verdikleri kurslarla eğitimden ziyade kese doldurmaya bakan bu kişiler hak,hukuk,adalet aramaya gelindiğinde sessiz sedasız kalıp,müsteşarlıktır ne yapsa yeridir anlayışıyla yaklaşan kafada olan insanlardan kurulmuş.benimle ve seninle hiç bir bağı ortak bir tarafı yok.ben kendi adıma bu derneği tanımıyorum ve tanımakta istemiyorum.ve şahsen bizleri ve beni bu anlayıştaki bir derneğinde temsil etmesini istemiyorum.ali cengiz oyunları oynayan bu derneğin müsteşarlık emekçileri derneği adı altında ismininde değiştirilmesi gerektiğine inanıyorum.dediğin gibi müsteşarlıktan emekli kıyak müşavirleri başının üstüne koyup kurulunda da yetki verdikçe ve sen benim yaradanımsın misali müsteşarlığın ağzından çıkacak kelimelerle hareket ettikçede bu dernekten ne bana ne diğer yardımcı olupta hakkı yeilen arkadaşlarıma nede sana hayır fayda gelmez.ben bunu çok uzun süre önce farkettim.umarım tüm yardımcılarda bunu farkedebilir.rant kavgasından başka bir amaç gütmeyen bu derneğe üye olmaktanda utanç duyuyorum.ve zamanı geldiğinde de yüce mevlav bu çıkarcı insanlara gereken tokadı suratlarına yapıştırır dileğini taşıyorum.bir dahaki sınavda yaşadığımız talihsizliği yaşamamak adına sana hayatında başarılar dilerim.,arkadaşım.sağlıcakla kal....
snake isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 19:02
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design