Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-03-2009, 17:04   #4 (permalink)
realist
Üye

Teşekkür: 0
2 Mesajda 2 kere teşekkür edildi
Standart RE: Dernek Seçimleri İçin Yapılan İlk toplantı

Teşekkürler sayın snake,

Benim asıl vurgu yapmak istediğim durum şudur aslında,tabirimi hekes maruz görsün lütfen,'kaşar' müşavirlerden bu yönetimleri devralıp kendi mevzilerimiz kurmazsak,meslekte ki herkezi (A karneli, B karneli) kucaklayıp birlikte açılım yaratmazsak,kafa sayısını çoğaltıp kendimize güç katmazsak,bu gidişin sonu yoktur ve olmaycaktır.Siz bana göre usturuplu söylemişsiniz sözlerinizi derneği tanımıyorum demişsiniz,ben de diyorum ki ; ben, müsteşarlığı tanımıyorum.Bu kadar kafasına göre bir kurum olur mu arkadaşlar,maliye bakanın oğlu için bir geceliğine yazı çıkaran vergileri sıfırlayan,yanlış olduğunu bile bile 7 soruyu iptal etmeyen,insanları mahkeme kapılarında yıllarca bekleten,bir kurumu neden tanıyım yada tanımıyorum dedim diye bana ne yapabilir.Yapacağını yapmış zaten.

Aslında bu yazdıklarımla bir tartışma yaratmak istiyorum düşündüklerimize ve söylediklerimize katılmayan arkadaşları bizler gibi yürekli olup , düşüncelerini açıklamaya davet ediyorum. Meslekte Güç Birliği Platformundan bu forumu ziyaret eden vardır muhakkak gerçi onların kendi sitelerine de yazdım buraya yazdığım herşeyi, hala tek kelime cevap yok.Ne sandılar yada sanıyorlar bizleri anlamak, bilmek istiyorum.
realist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 23:11
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design