Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-03-2009, 01:36   #11 (permalink)
mete0r7o
V.I.P ÜYE

Teşekkür: 0
45 Mesajda 45 kere teşekkür edildi
mete0r7o - MSN üzeri Mesaj gönder mete0r7o - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Standart RE: BARKOD OKUYUCU GTİP

Merhaba Osman bey,

Gökhan beyin söylediği doğrudur.Ben 847190 dedim.Kendisi 8471.60.70.90.11 olarak değerlendirmemi söyledi fakat Ben Bu cihazla ilgili düşüncelerin değişmedi

1.Ezbere hiçbir tarifeyi vermiyorum osman bey inanın bana araştırıyorum
2.Bu Cihaz neden 847190 gider sizinde belirttiğiniz izahname metnin son paragrafında"Yukarıda tanımlanan okuyucular müstakil halde bulundukları takdirde bu pozisyonda yer alırlar. Diğer makinalarla kombine halde bulunduklarında (verileri kayıt ortamına kod şeklinde girmeye mahsus makinalar ile bu gibi kodlanmış verileri işlemeye mahsus makinalar gibi), ait oldukları makinalarla birlikte getirilmiş olmak kaydıyla onlarla birlikte sınıflandırılırlar." denilmektedir.Bu cihaz müstakil anlamda çalışan bir cihaz değil

3.Bu makina çoklu fonksiyona sahip makinadır.Barcode reader ,Radyo frekansiyla çalışan kartlarda ,smart kart okuyucu,biyometrik parmakizi olarak accses girişi yapıyor o yüzden 84 açıklamaları

"5 (E) Bilgi işleme dışında kendien has bir fonksiyonu olan ve otomatik bir bilgi işlem makinası bulunan veya böyle bir makina ile bağlantılı olarak çalışan makinalar, fonksiyonlarına uyan pozisyonda, bu mümkün olmadığı takdirde en son pozisyonda sınıflandırılır. " olarak değerlendirileceğinden

847190 fasıla gider.

Metehan KÖYMEN
mete0r7o isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 04:12
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design