Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-03-2009, 17:30   #2 (permalink)
mtnckr
V.I.P ÜYE

mtnckr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teşekkür: 0
31 Mesajda 42 kere teşekkür edildi
Standart RE: Batı Afrikaya İhracat Hakkında Yardım

Dolandırıclık olayları oluyor diye tüm Batı Afrikayı karalanamaz. Parayı göndersinler sonrasında harekete geçmen firmanın güvenirliği bakımından uygun olacagı kanaatindeyim

Alıntı:
tayfun27´isimli üyeden Alıntı
Arkadaşlar merhaba

Batı afrikaya ihracat yapacağım ordan bir firma buldum yazışmaları yaptım fiyat listelerini gönderdim. Adamlara L/C ödeme şekli dedim adamlar direk T/T payment (peşin) öderiz dediler. Anında siparişi geçtiler hemde miktar bazında değil bir 20'lik birde 40'lık konteynır şeklinde,proformayı yollamamı istiyorlar ödemeyi yapınca konteynırların cıkmasını istiyorlar. Şimdi sorum şu herşey olması gerekenden daha ıyı şekilde ilerliyor. Ödeme peşin gelecek teslim şekli CFR, ve ben çok rahatsız oluyorum herşey aşırı duzgun ve iyi gidiyor batı afrika hakkında araştırma yaptım dolandırcılık olayları çok oluyormuş. Eğer sitede oraya ihracat yapan veya o bölgeler hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. Boşamı stress yapıyorum merak ediyorum. Afrika piyasası çok geniş imkanları çok büyük bir piyasa ama bir o kadar da tehlikeli
yardımcı olabilirseniz sevinirim.
mtnckr isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 13:48
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design