Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum
 İLETİŞİM

GumrukForum.com'a reklam vermek için reklam@gumrukforum.com adresine; reklam bannerinizi ekleyerek, reklam vermek istediğiniz alanın ismini, reklam süresini belirten bir mail gönderiniz. Sizinle en kısa zamanda temasa geçilecektir.


ÖDEME SEÇENEKLERİ

Ödemelerinizi EFT/Havale yoluyla yada Kredi Kartınız ile paypal üzerinden güvenli şekilde yapabilirsiniz.
 
NEDEN GUMRUKFORUM.COM

1- Ulaştıgı kitle bakımından alanında tek ve en etkin portal olması,

2- Yıllık 400 milyar doları bulan dış ticaret hacmini yaratan binlerce profesyonele ve yüzbinlerce kişisel amaçlarla ticarete konu olanlara hitap etmesi,

3- Üye ve ziyaretçilerinin hem kitle hem de internet kullanıcıları arasında en egitimli ve düzeyli kesimden meydana gelmesi,

4- Ziyaretçilerinin ve üyelerinin sadece konu ile ilgili olması ve forumu sık aralıklarla takip etmesi

5- Türkiye'de konusunda tek bagımsız bilgi paylaşım platformu olması
 
Gumruk Forum'a reklam vererek elde edeceginiz avantajlardan bazıları şunlardır;

* Reklam banner veya metniniz günde yaklaşık 4.000 kişi, ayda 120.000 kişi tarafından görüntülenecektir.

* Gumruk Forum'da sadece gümrük ile ilgili konularda paylaşım yapıldıgından, sadece konu ile ilgili kişiler tarafından ziyaret edilmektedir. Bu sebeple reklamlarınızın tıklanma ve geri dönüş oranı diger platformlarda verilen reklamlardan (google, diger paylaşım platformları ve siteler) daha fazla olacaktır.

* Gumruk Forum'da verdiginiz reklamla aynı zamanda sitenize "tek yönlü link" verilmiş olacagından siteniz google aramalarında daha üstte yer alabilecektir.
REKLAM ALANLARI

Aşagidakı alanlar fix reklam alanları olup, farklı reklam fikirleriniz ile ilgili olarak reklam@gumrukforum.com adresinden irtibata geçiniz.LOGO ALTI REKLAM ALANI

FIYAT: 400*80 büyüklüğe kadar 99 TL/ay'dır.

Tanım: Forumun her sayfasında (mesaj sayfaları dahil) logo altında görüntülenir. En etkili reklam alanlarından biridir.Günlük gösterim adedi hafta içi en az 4000 hafta sonu en az 3000'dir.

ÖRNEK YERLEŞİM:için tıklayınız.

 
MENÜ ALTI REKLAM ALANI

FIYAT: 400*80 büyüklüğe kadar 99 TL/ay'dır.

Tanım: Forumun her sayfasında (mesaj sayfaları dahil) forum menüsünün altında görüntülenir. Günlük TEKiL gosterim adedi hafta içi en az 4000 hafta sonu en az 3000'dir.

ÖRNEK YERLEŞİM:için tıklayınız.

 
FORUMLAR ÜSTÜ REKLAM

FIYAT: 400*80 büyüklüğe kadar 49 TL/ay'dır.

Tanım: Forum anasayfasının her açılışında görüntülenir.Gunluk TEKiL gösterim adedi hafta içi en az 2000 hafta sonu en az 1500'dir.ÖRNEK YERLEŞİM:için tıklayınız.


MESAJ ÜSTÜ BANNER REKLAM

FIYAT: 400*80 büyüklüğe kadar 149 TL/ay'dır.

Tanım:Foruma gönderilen ve gönderilecek her mesajın içinde görüntülenir. EN ETKİLİ VE GERİ DÖNÜŞÜ ÇOK YÜKSEK OLAN REKLAM BİÇİMİDİR. Günlük TEKiL gösterim adedi hafta içi en az 3500 hafta sonu en az 2500'dir.

ÖRNEK YERLEŞİM:için tıklayınız.
 
MESAJ YANI BANNER REKLAM

FIYAT:180*180 büyüklüğe kadar 99 TL/ay'dır.

Tanım:Foruma gönderilen ve gönderilecek her mesajın yanında görüntülenir. EN ETKİLİ VE GERİ DÖNÜŞÜ ÇOK YÜKSEK OLAN REKLAM BİÇİMİDİR. Günlük TEKiL gösterim adedi hafta içi en az 3500 hafta sonu en az 2500'dir.

ÖRNEK YERLEŞİM:için tıklayınız.
 
FOOTER LINK

FIYAT:25 TL/ay'dir.

Tanım: Gumruk Forumun tüm sayfalarında görünecek şekilde, "Destekledigimiz siteler" başlıgı altında, footerda (sayfalarn en altı) text link olarak görüntülenir .