Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum
 
Canlı Danışmanlık

Danışman ile canlı görüşün, sorunuza çözüm bulun.

get started
Yazılı Danışmanlık

Sorularınızın yanıtını 24 saat içinde yazılı olarak alın.

get started
V.I.P. ÜYELİK

Vip üye olarak, GF'dan daha fazla yararlanın.

get started
Gumrukforum market

Ürünlerinizi en büyük ticaret platformunda tanıtın.

get started
slide 1
 


Vip üyeler, yönetimin her zaman öncelik vereceği V.İ.P forumu görüntüleyebilirler. Normal üyeler söz konusu forumun içeriğini görüntüleyemezler ve konu açamazlar.
Vip üyeler, 1000 karaktere kadar imzalarını düzenleyebilirler.İmzalarında Firma yada kişisel iletişim bilgilerine yer verebilirler. Bu sayede forumda açtığınız konuyla ilgili kişiler size kolayca ulaşabilirler ve bağlantı kurabilirler.Normal üyelikte imza düzenleme yetkisi bulunmamakta, her hangi bir şekilde iletişim bilgisi yayınlama imkanı bulunmamaktadır.
 

Vip üyelerin kullanıcı adları diğer üyelerden farklı görünür ve v.i.p üye olduklarını belirtir bir grafik profillerinde görüntülenir. Bu sayede konunuzu okuyan diğer üyeler üzerinde daha olumlu, ciddi etki bırakırsınız ve geri donusleriniz daha fazla olur. Bu özellik normal üyelerde bulunmamaktadır.Vip üyeler, Forum'da yer alan reklamların hiçbirini görmeyeceklerdir. Normal üyeler site sponsorlarının reklamlarını ve google reklamlarını görmektedirler.

V.I.P üyelik ücreti :
1 aylvk 9.99 USD
3 aylık 14.99 USD
6 aylvk 19.99 USD dir.

NOT: PAYPAL Kredi kartınız ile en güvenli şekilde ödeme yapmak için Dünyada en çok kullanılan aracı yöntemdir.

 

Paypal (Kredi karti ile odeme yapabilirsiniz.) ile V.I.P uye olmak icin tıklayınız. Aynı adrese profilinizden "Ucretli Abonelik" linkine tıklayarak da gidebilirsiniz. İşlem sona erdikten sonra otomatik olarak sistem tarafından v.i.p uyeliğiniz anında aktive edilmektedir.