Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Standart RE: araç navigasyon tarifi

Alıntı:
zuzumuzu´isimli üyeden Alıntı
merhabalar..

ben yurtdısından ceşitli elektronık urunlerı turkıyeye getırmek ıstıyorum bunların basında gps modellerım var.. cındekı bıkac fırmal ıle baglantılar kurdum.. ekran genıslıgı ve bluetooth gıbı cesıtlı ozellıklerı nedenı ıle 5 farklı modelde karar kıldım.. her farklı model için gumruklemede fiyat yukselmesi olur mu?

cıhazın işlemci ve gps alıcısı 2 model atlas ve samsung bunlar gumrukleme ıcın fark yaratırmı bana malıyet ıcın..

ayrıca urunler 300 adet 30.000$ cıvarında tutuyor. bunun gumruklendırmesı nekadar maliyet yapar yanı bi aralık verırısenız sevınırım?

bu urunun turkıyede satısı ıcın garantı belgesı cıkarmam sart,bu garantı belgesının cıkartılması ıcın ne gibi sartlar mevcuttur?

Sn; Zuzumuzu

Getireceğiniz ürünle ilgili olarak, ülke, menşe, ve diğer teknik bilgi, resim, özellikleri, yaptığı iş vs, iletirseniz , detaylandırıp bakabiliriz. Garanti belgesi işlemine , bu değerlendirmeden sonra ne yapmanız gerekeceğini net olarak söyleyebiliriz.

Saygılarımla, customs turkey, eu customs code, inward processing, import, export, cutoms duty, customs legislation, import tax, hs code turkey, customs clearance, customs tax, additional cusotms tax
zbulam@hotmail.com