Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum
 
Tekil Mesaj gösterimi
Standart RE: TSE ELEKTROMANYETİK UYUMLULUK TESTİyani vermiş olduğum 8504 3180 9019 GTİP numarası bu adaptörlere ait olandır. Hem ürünün içerisinden çıkmaktadır hemde ayrı olarak yedek parça gibi ithal edilecektir. O zaman bu CE deklerasyonunun yanında elektromanyetik yeterlilik testi gerekecektir. oyuncak aksesuarı olsa bile GTİP si farklı verildiğinden oyuncak raporları gerekmeyecektir.
faturasının ayrı kesilmemesi ne gibi sorunlara yol açabilir? beyanname düzeltilmesi yada yeniden GTİP belirlenmesi haricinde. sonucunda adaptörlere ait raporlar elimizde olduktan sonra.

Birde bugüne kadar daha önce ATR ile gelen çin menşeeli ürünleri 2009 sonrasında çekmeyi denediniz mi? benim şuan içeride 30000 euro luk malım var yarısı serbest dolaşımlı yarısı DTM ye giren.
şimdiden teşekkürler.

customs turkey, eu customs code turkey, inward processing turkey, import turkey, export turkey, cutoms duty turkey, customs legislation turkey, import tax turkey, hs code turkey, customs clearance turkey, customs tax turkey, additional cusotms tax turkey, VAT rate turkey