Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum
 
Tekil Mesaj gösterimi
Standart RE: Gümrüklerde ne Müşavir nede Yardımcısı var .İşlemler yetkisiz kişilerce yapılıyor.


Alıntı:
asiyan´isimli üyeden Alıntı
Evet sayın Admin eğitim şart..

Çalıştığım şirkete gireli 4 ay oldu..Aldığım tek eğitim yanına verildiğim dinazorun ağzından kerpetenle çekebildiğim kadarıyla bilgi ve gümrükte yapabildiğim kadarıyla iş.. Şirketim eğitimden bunu anlıyor. İthalat ihracat mezunuyum, bu işe baş koydum, bir bayan olarak gümrükte gerek memurundan gerek mükellefinden gördüğüm muamele anlatsam roman olur..4 ayda bunları yaşadım bakalım bundan sonra neler göreceğim.

Pozitif ayrımcılığa hayır!!:1 (1):

Ben bu sözleri sanki bir arkadaşımdan daha duymuştum aynı senin şartlarında çalışıyordu.Ben öyle durumlarda genelde Atarürkün yaşamı gelir aklıma .Geçenlerde okumuştum yazısını Mustafa Kemal Atatürk genel yaşamını hemen herkez bilir büyemesini çalışma hayatını vs. vs.

Benim en çok hoşuma giden yanı başına öyle şeyler geliyorki senin bu anlattıklarının yanından sinek kadar kalır.En son cumhur baskanı olacagı zaman vatan haini ilan ediliyor ve arama emri cıkartılıyor.

Sen bu sorunlara sorun mu diyorsun unutma o dinozor birgün fosil olur yada sen olmasını sağlayabilirsin önemli olan senin bazı şeylere yapmak için kendi içinde bunu hissetmen.

Unutma sen kendine inan başkalarıda sana inanacaktır.