Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum
 
Tekil Mesaj gösterimi
Standart Cevap: KARNESİZLER SEBEPSİZ ZENGİNLEŞME NEDENİYLE TAZMİNATA MAHKUM OLACAK.Alıntı:
akreps´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
peki artık yüzlerinin kızarmadığını defalarca test edip gördüğümüz bizlere sahip çıkması gereken dernek yöneticilerinin bizler bu sabıka kayıtlarını vermeye gittiğimizde birikmiş aidat adı altında para istiyeceklerini biliyormusunuz. Siz dernek olarak benim hangi hakıkımı savunuyorsunuzki utanmadan sıkılmadan aidat istiyorsunuz kanun koyucunun bana verdiği kanuni hakkı bile siz bir şekilde gasp ediyorsunuz.ben buradan bütün GMY lere sesleniyorum bu zihniyetteki derneğe beş kuruş aidat ödemeyin ödemeyelim taki zihniyet değişine kadar.T.C anayasası madde 33 Hiç kimse bir derneğe üye olmaya ve dernekte üye kalmaya zorlanamaz.sizler basta T.C.anayasasını çiğniyorsunuz gümrük kanunu hak getire.
bu işlerin tek çözümü yardımcı karnelilerin bir araya toplanarak dernek,web sitesi vs yöntemlerle birlik olmasından ve topluca hak aramasından geçer.... herkes bu iş için elini değil bedenini taşın altına koysun ve nasıl birlik oluruz o konuda çözüm önerileri üretsin.. mevcut bağlı olduğumuz derneklerden bize hayır yok arkadaşlar... gerekirse 1 hafta gümrüklere gitmeyiz. bakın o zaman neler oluyor.

customs turkey, eu customs code turkey, inward processing turkey, import turkey, export turkey, cutoms duty turkey, customs legislation turkey, import tax turkey, hs code turkey, customs clearance turkey, customs tax turkey, additional cusotms tax turkey, VAT rate turkey