Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum
 
Tekil Mesaj gösterimi
Standart HDMI Kablo, USB Bluetooth Dongle ve Laptop Adaptörü
Merhabalar,

Son 2 yıldır Çin'de ikamet etmekteyim ve burada bir firmam var. Genellikle İngiltereye satış yapıyorum ancak ilk defa Türkiye'ye bir ürün yollamayı düşünüyorum.

Ürünler şuanda Çin'de ki depomda ancak yollamaya korkuyorum. Gümrükte nasıl bir işlemden geçtiğini, ürünün GTİP kodunu yada ek vergileri nelerdir bunları bilmiyorum.

En alt kısımda ürünlerin resimlerini de ekledim.

HDMI Kablo Özellikleri:

-HDMI kablo. 1.8 metre uzunlugunda, ucu altin kaplamali. 1.3B versiyonlu kablo. 30V bir kablo.

-Universal Laptop Adaptor: Bu urun neredeyse butun laptoplara uyumlu bir sarj kablosu. Ayrica uzerinde usb ile sarj olan cihazlar icin USB yuvasi var. Urun elektronik bilgisi:

Input:AC100-240V 1.8A 50-60Hz/DC12V 10A Output:12V/15/16/18/19/20/24V(MAX:3.75A MAX:90W)

- USB Bluetooth Dongle, ortalama olarak bir laptop klavyesinin tuşlarının yarısı boyutunda. Plastik bir paket içerisinde. Bilgisayarlardan, bluetooth ile çalışan cihazlara bağlantı görevini görüyor. Elimde bir elektronik veri yok.

Şimdiden teşekkürler...

Ürünlerin fotoğraf boyutu çok büyük olduğu için direk link gösterdim. Umarım bir sorun olmaz forum yöneticileri tarafından.

http://www.trade-advisor.net/pic/ALU-90B3B.jpg
http://www.trade-advisor.net/pic/DSCF0040.jpg
http://www.trade-advisor.net/pic/IMG_0197.JPG

customs turkey, eu customs code turkey, inward processing turkey, import turkey, export turkey, cutoms duty turkey, customs legislation turkey, import tax turkey, hs code turkey, customs clearance turkey, customs tax turkey, additional cusotms tax turkey, VAT rate turkey