Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Standart Cevap: DROPSHİP SİSTEMİYLE TÜRKİYE'ye ÜRÜN SATMAK İSTİYORUM!!!

Bu sitede fatura kesmeden iş yapalım iş yaptım iş yapmalıyız vs dememek lazım bu site böyle şeyleri desteklemez forum görevlisi mesajlarıda silebilir..

Vergi verebiliyorsanız yapın diğer türlü burada yazıp çizmek belli bir ölçüde siteyide ilgilendirir.

Site vergisiz iş yapılmasını tasrif etmez..

Ben şöyle anlatayım..

Eğer ingilizce biliyorsanız..

Biraz Paranız var ise bu iş için..

Ufak bir ofiste örnek 20 mt kare iyi paralar kazanabilirsiniz..

Alırsınız uçak biletinizi gidersiniz hong kong a fuarlara zaten çokta az türkçe bilirler ama siz ingilizce biliyorsanız gidin yada iyi bilen birini yanınıza alın..

Ürünleri görün ufak ufak alın parasını peşin ödemeyin kontenyır geldiğindede ödeme yapılabiliyor banka vasıtası ile yada belli miktar peşinde verebilirsiniz..

Tr de parekende yada toptan satabilirsiniz.. İyide para bırakır işe yarayan istekli hazır satılabilen ürünler seçersiniz vs vs vs..

Çok anlatmiyim

Bell bir zaman sonra netten de sipariş verebilirsiniz yok ben gidemem edemem yapamam derseniz internetten de yapılır neden yapılmasın ama daha küçük işler yaparsınız fiyat konusunda pazarlık daha zor olabilir.. Ödeme şekli vs

Birde orayı görmeniz gerekli..

Adamlar atıyorum kalem yapıyor 1 kalemi 500 fabrika yapar iyi kaliteli ve ucuz bulmak lazım...