Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum
 
Tekil Mesaj gösterimi
Standart RE: Başmüdür vekiline Karnesizler için Başsavcılık soruşturma açtı.
Merhaba sayın üyeler öncelikle bu bilgileri paylaştığınız için teşekkür ederiz.Ama birbirinize tahrik edici sözlerde bulunmak bu forumun amacını aşmaktadır.

öncelikle yaşadığınız sorunların hepsini bilmekte ve bu yüzden gümrük alanına dıs ticarette pek bulaşmak istememekteyim.Yazılanları görüncede acaba davranışlar para yada manifesto için bu iş yapılır mı diye düşünüyorum 2 günlük dünyada .


Eğer içinizdeki o sesi durduramıyorsanız bu foruma yazı yazmış kişiler olarak bir şey başlatalım.
Bir nevi temiz eller operasyonu gibi .


Gerekli yerlere isim ve imzalarımızla şikayet edelim .Gerçi geçişte bu olmasına rağmen bir şey yapılmamıştı.Ama bakarsınız bir müslüman cıkarda bir illeti bu kötü gidişi durdurabilir.


Bu konuda benimleysiniz adlarınız iletişim bilgilerinizi bana mail atın bu düzeni değiştirmek için en azında değiştiremezsekte birilerini rahatını bosmuş oluruz.

customs turkey, eu customs code turkey, inward processing turkey, import turkey, export turkey, cutoms duty turkey, customs legislation turkey, import tax turkey, hs code turkey, customs clearance turkey, customs tax turkey, additional cusotms tax turkey, VAT rate turkey