Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Standart çinden ithalat ile alakalı yardım

Merhabalar sitenize yeni üyeyim ve bu konuyu açmadan önce mevcut konular içerisinde bilgilenmek istediğim husus ile alakalı bir cevap bulamadım.
Çin ve Hong kong'tan otomobil dvd playerları ithal etmeyi planlıyorum. Bu konudaki bilgisizliğim için beni bağışlayacağınızı ümit ederek cihazlarla ilgili vergilendirmede ve gerekli şartlarda belirleyici olabileceğini düşünerek cihazların birkaç özelliğinden bahsetmek istiyorum. Cihazlar araç konsoluna teyp olarak yerleştirilen 6,5 inç ekranlı dvd player mp3 player ve radyo navigasyon ve tv özelliği olan cihazlar.. Cihazların satış bedelleri 500$ civarında.

Konu ile alakalı gerekli şekil şartları ve vergilendirme oranları ile ilgili detaylı bilgiye ihtiyacım var. Alaka gösterirseniz memnun olurum.
SAYGILARIMLA

customs turkey, eu customs code turkey, inward processing turkey, import turkey, export turkey, cutoms duty turkey, customs legislation turkey, import tax turkey, hs code turkey, customs clearance turkey, customs tax turkey, additional cusotms tax turkey, VAT rate turkey