Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum
 
Tekil Mesaj gösterimi
Exclamation Cevap: alibaba.com dan alışverişlerde lütfen dikkatAlibaba.com hakkında bir uyarıyı yaklaşık 2 sene önce detaylı olarak forumda yazmıştım. Alibaba.com'da parayı verdiğiniz zaman Gold'da olursunuz Silver'da olursunuz . Asla Alibaba.com bu firmaları denetlemez ancak yoğun şikayet aldıkları firmaları yayınlar ki bu tamamen sitenin stratejik bir oyunudur , ziyaretçilerinin güvenini kazanmak için yayınladıkları bir liste.SOHO yani aslında şirket olmayan , %99 ev ortamında yürütülen ,amaçları dolandırıcılık olan kişiler bunlar .
Aslında bu adamlara fazla yüklenmek ne kadar doğru tartışılır , nedeni ise insan kendi kendini mi kazıklar yoksa kazıklanırmı!! Çin ucuz ama bedava değil yani talebi olan populer ürünler sanıldığı gibi dehşet ucuz fiyatlara alınamıyor.
Ben size onlarca örnek yazabilirim bu konuda ama inanın örnekler yazmakla bitmez.


customs turkey, eu customs code turkey, inward processing turkey, import turkey, export turkey, cutoms duty turkey, customs legislation turkey, import tax turkey, hs code turkey, customs clearance turkey, customs tax turkey, additional cusotms tax turkey, VAT rate turkey