Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum
 
Tekil Mesaj gösterimi
Question Cevap: DROPSHİP SİSTEMİYLE TÜRKİYE'ye ÜRÜN SATMAK İSTİYORUM!!!
Gümrük sorunları var ama işini bilenler çindeki sitelerden daha ucuza türkiyeden de alıyor. Bizim yeni kurduğumuz sistemde, 5000+ elektronik ürün mevcut, türkiyeden kargolanacak şekilde. Cep telefonundan tablet pc ye her türlü ürün mevcut. Ayrıca binlerce yerli üretim üründe sistemde var.
Sistem facebook blogspot v.b bir çok sitede entegre çalışıyor, birde web sitesiniz oluyor. Sistemden gelen siparişler firma tarafından doğrudan alıcıya faturalı şekilde gönderiliyor. Siz kar oranını alıyorsunuz. Ürünlerin türüne göre %25 ila %200 arası kar oranları mevcut.Ayrıca yerli yabancı birçok drop ship firmasının sunduğundan daha gelişmiş bir sistem ve daha ucuz. Ebay, gg, sahibinden v.s nerede satarsanız satın firma ürünleri doğrudan alıcıya gönderiyor. Ayrıca 40+ dilde satış yapmanız mümkün, yabancı dillerdeki siteler içinde çinden doğrudan üreticiden ürünler mevcut, bildiğiniz çin sitelerinden daha ucuza ürün temin edebilirsiniz.
Forumdan mail atarsanız daha fazla detay anlatabilirim.
Herkese bol kazançlı günler....

customs turkey, eu customs code turkey, inward processing turkey, import turkey, export turkey, cutoms duty turkey, customs legislation turkey, import tax turkey, hs code turkey, customs clearance turkey, customs tax turkey, additional cusotms tax turkey, VAT rate turkey