Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum
 
Tekil Mesaj gösterimi
Exclamation Çin'den Flash Bellek .! ÖNEMLİ UYARI !!
Değerli arkadaşlar,
Sürekli olarak aynı konuyla ilgili mail gönderildiği için bu konuyu açmak istedim.
İşlerin genel anlamda çok iyi olmadığı bu dönemde sanırım en kolay ve Alibaba.com vb gibi B2B sitelerinde çoklukla yer alan + temas halinde Çinli satıcılardan en uygun fiyat alınan ürün flash bellek olsa gerek ki , bir anda herkesin hevesini kabartan derecede bir kar marjının hesaplanması ile mesajlar bomba yağmuru gibi mailime düşüyor.
Diğer birçok ve özelliklede markalı ürünlerin kopya üretimlerinde yapıldığını bildiğim hileleri bilmekte olduğum gibi bu flash bellek işinde de yapılan hileyi sizinle paylaşıyorum.
Flash belleklerde kullanılan chipler kalite kalitedir ve Upgrade denilen bir yolla bu ürünler aslında gerçek olan kapasitelerinin üzerinde bir kapasiteye sahipmiş gibi GÖRÜNÜR hale getirilmektedirler.
Ucuz bir fiyat aldığınız zaman , hemen aklınıza bu ürünleri ithal eden kişi yada kurumların dehşet kar ettiğinin hesabına girişmeyin, Çinli mutlaka bir şekilde size hileli ürün yada size hiç gelmeyecek olan bir ürünü satıp paranızı alabilir.
Dikkatli olmanızı tavsiye eder , herkese sağlıklı ve kazançlı işler dilerim.


customs turkey, eu customs code turkey, inward processing turkey, import turkey, export turkey, cutoms duty turkey, customs legislation turkey, import tax turkey, hs code turkey, customs clearance turkey, customs tax turkey, additional cusotms tax turkey, VAT rate turkey