Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum
 
Tekil Mesaj gösterimi
Standart Çinden Dijital baskı makinesiÖncelikle Admin arkadaşlara ve site kurucusuna çok teşekkür etmek istiyorum hiçbir yerde paylaşılmayan birsürü bilgi paylaşılmış türkiyede zor görülen bir durum bu konumuza gelicek olursak Çinden bir projemiz için dijital baskı makinesi getirtmek istiyoruz bağlantıların tamamını sağladık makine ve gerekli ekipmanlar herşey hazır fiyatları belirlendi. Tek bilgimiz olmayan konu gümrük konuları. detayları aşağıda veriyorum bilgili arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.


Dijital baskı makinesi (tekstil-metal-plastik-seramik vs. gibi yüzeylere baskı yapmakta)

Makineye örnek link : large format apparel printing machine,t shirt printer CE-in Digital Printer from Industry & Business on Aliexpress.com

Alacağım Malzemeler:

A3 8 color printer 1set ?
R.I.P white ink software ? 1 pcs
t-shirt frame ? 1pcs
textile ink ? 1L*8=8L
textile white ink 1 L
fixing reagent 1L ? ?
pre coating for blacks ? 1L
cleaning reagent for printhead ? 5 bottles ? FREE
CISS ink tank ? 1 pcs ? FREE


Bu malzemeleri alacağız makine ve kargo (uçak) (UPS) 5200 $ Makineve malzemeler - 600 $ Kargo = 5800 $ Toplamda

Makineyi kendi firamamız üzerinden isteyeceğiz nasıl bir yol izlemeliyiz kabaca tarif ederseniz ve gümrükte ne gibi ücretlerle karşılarız konu hakkında bilgili arkadaşların yardımlarını bekliyorum şimdiden çok teşekkürler. iyi günler.


En çok kafamı kurcalayan konu TSE belgesi yüzünden makine gümrekte kalıyor ve iade gidebiliyormuş bunuda aydınlatırsanız sevinirim.

customs turkey, eu customs code turkey, inward processing turkey, import turkey, export turkey, cutoms duty turkey, customs legislation turkey, import tax turkey, hs code turkey, customs clearance turkey, customs tax turkey, additional cusotms tax turkey, VAT rate turkey