Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum
 
Tekil Mesaj gösterimi
Thumbs up Çin dış ticaret hizmeti
Değerli arkadaşlar,

Çin’den ithalat ve ihracatınızda sizlere hizmet etmekten zevk duyarız.Gerek Çin'den ürün ithalatında gerekse Türk ürünlerinin Çin ve diğer uzak doğu ülkelerine ihracatında, hedefimiz Türk ve yurt dışı ortaklarımız için en iyi çözümü sağlamaktır.

Hali hazırda Çin'e ihraç ettiğimiz gıda ürünlerini kendi markamız ve Türk üreticilerin markalarıyla Çin'de pazarlamaktayız.Linkten inceleyebilirsiniz. ( http://www.troian.com.cn )

Çin'de çinli ortaklarımız ile kurduğumuz şirketimiz ve buradaki temsilci ofisimizle size aşağıdaki gibi hizmetlerde bulunabiliriz.

Ticari işbirliklerinden danışmanlık ve ticari organizasyonlar, fuarlar

Yatırım danışmanlığı

İthalat

Türk firmalarının Çin'den en uygun koşullarda ham madde temin etmelerine yardımcı oluruz. Firmamız, Türk firmalarının rekabetçiliklerini artırabilmek için, Çin'deki yüksek kaliteli tedarikçileri tespit etmelerini sağlamaktayız.

İhracat

Üretici firmaların ürünlerini, Çin pazar koşullarına uyarlamalarına yardımcı olur ve fırsat avantajlarından bütünüyle faydalanmalarında önderlik ederiz.

Talepleriniz ve sorularınız için özel mesajdan ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla

http://www.troian.com.cn

customs turkey, eu customs code turkey, inward processing turkey, import turkey, export turkey, cutoms duty turkey, customs legislation turkey, import tax turkey, hs code turkey, customs clearance turkey, customs tax turkey, additional cusotms tax turkey, VAT rate turkey