Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Standart Lütfen Yardım , Dolandırılmak üzereyim

Arkadaşlar geçenlerde bana bi mail geldi adam yıllardır sizi arıyoruz dedi ve BBC Lotery den 500bin sterlin para ve bi araba kazandığını yazmış araç: toyota highlander suv

adamla biraz dalga geçeyim dedim , tamam filan dedim iletişim adresimi yazdım gönderdim , bu akşam hindistandan SWİFT COURİE diye bir şirket beni aradı ve bir paketiniz var dedi öncesinde mail de atmış , adresi verin gönderelim dedi tamam dedim , adresi mail olarak attım.. sonradan içimde kötü bir his oldu tabi , biraz araştırdım bu arabayı türkiyeye sokmak için gümrük vergisi cart curt araba sana çok çok pahalıya patlıyor , nasıl bir haldeyim anlatamam , acaba ne yapabilirim , gönderdiğim mailli hala okumamışlarsa nasıl geri çekebilirim görmemeleri için , lütfen yardım edin kendimi çok büyük bir tuzağın içindeymişim gibi hissediyorum

sorum şu , o araba eğer gerçekten gelirse , bu bana kendi fiyatı kadar pahalıya patlarmı gümrük vergisidir şudur budur , ne yapmalıyım lütfen yardım edin

customs turkey, eu customs code turkey, inward processing turkey, import turkey, export turkey, cutoms duty turkey, customs legislation turkey, import tax turkey, hs code turkey, customs clearance turkey, customs tax turkey, additional cusotms tax turkey, VAT rate turkey